MENU

Pengkalan Hulu District Council
Photo Name Designation Tel Fax Email
Muhamad Uzir Bin Mohd Tahir Yang Di Pertua 04-4778148 uzir_ydp16@mdph.gov.my
Noraslina bt. Saidin Noraslina Binti Saidin Setiausaha 04-4778148 noraslina@mdph.gov.my
Engineering and Development Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
Abu Yaakob Bin Hashim Penolong Jurutera 04-4778148 abu@mdph.gov.my
Shahrom Bin Hj Omar Juruteknik 04-4778148 shahrom@mdph.gov.my
Nazrah Binti Mohd Khudzri Pembantu Tadbir 04-4778148
Azahar Bin Hasan Pekerja Awam 04-4778148
Enforcement and Legal
Photo Name Designation Tel Fax Email
Amalina Binti Mohamad Pudi Penolong Pegawai Tadbir (Undang-Undang) N27 04-4778181 amalina@mdph.gov.my
Mohd Fauzi Bin Idris Pembantu Penguatkuasa 04-4778148
Zawawi Bin Sulaiman Pembantu Penguatkuasa 04-4778148 zawawi@mdph.gov.my
Department of Urban Planning and Landscape
Photo Name Designation Tel Fax Email
Azuriani Binti Abdul Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa 04-4778148 azuriani@mdph.gov.my